Klacht: Vest wordt niet teruggenomen terwijl deze ontzettend pluist

Rita31 op 26 november 2012 over Takko Fashion in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 26 november 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had een rode vest gekocht op 27-10-2012 maar bij dragen bleek dat deze enorm pluist. Het is ongelooflijk veel werk om de kleren die eronder zitten weer schoon te krijgen van alle rode pluis. Zelfs na twee keer gewassen te hebben blijft het probleem zich voordoen. Toen ik terug naar de winkel ging om het artikel te ruilen vertelde de filiaalmanager dat pluizen geen geldige reden was en zij het artikel niet kon terugnemen. Dus beter gezegd ik kan mijn vest mee naar huis nemen en in de kast leggen om nooit meer aan te trekken.

Aangezien ik dit belachelijk vond heb ik daarna contact opgenomen met het hoofdkantoor om het probleem alsnog op te lossen. Hier werd hetzelfde verhaal verteld met een onvriendelijke toon met de suggestie dat ik het verhaal verzonnen had. Ik kreeg het gevoel dat Takko zijn klanten niet serieus neemt en dat ze gewoon ingeruild kunnen worden. Voor jou 10 anderen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat Takko mij als vaste klant goed behandeld. Daar versta ik onder dat het artikel wordt teruggenomen en ik een cadeaubon ontvang.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM