Klacht: buslijn 160 structureel te laat

Liesbethvvg op 12 december 2012 over Syntus in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Syntus
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 12 december 2012

Er zijn zorgen over buslijn 160 van Syntus, die niet goed is afgestemd op de schooltijden van de Scholengemeenschap Waerdenborch in Holten. Kinderen komen vaak te vroeg of op het laatste moment aan, en bij vertragingen komen ze te laat in de klas. Daarnaast zijn er geen voorzieningen voor fietsen bij de bushalte, die niet overdekt is en zich bevindt op een gevaarlijke locatie met een geschiedenis van verkeersdoden.

Mijn Klacht:

de nieuwe buslijn tussen Colmschate en Scholengemeenschap Waerdenborch Holten heeft nieuwe tijden niet afgestemd op schooltijden. de kinderen komen of veel te vroeg of op nippertje en als de bus te laat is (wat vanaf maandag het geval is) komen de kinderen te laat in de klas. Er zijn geen voorzieningen voor alle fietsen die de kinderen bij de bushalte moeten stallen en de bushalte is niet overdekt. de bushalte is aan de Holterweg waar de afgelopen 2 jaren 2 verkeersdoden zijn gevallen.

Gewenste Oplossing:

terug naar oude situatie

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten