Klacht: Bus 167 (Dalfsen/Zwolle) wacht niet

Fre. op 15 maart 2013 over Syntus in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Syntus
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 15 maart 2013

Een reiziger heeft klachten over bus 167 van Syntus, die vaak eerder dan de aangegeven vertrektijd arriveert en niet wacht tot de geplande tijd van 10:05. Dit leidt tot problemen voor de klager, die in zijn examenjaar zit en daardoor regelmatig lessen mist. De klager vraagt om verbetering van de situatie, zodat hij op tijd op school kan zijn.

Mijn Klacht:

Altijd als ik vrijdag met de bus moet en om 10:35 op school moet zijn gaat om 10:05 altijd de bus. Ik sta er altijd 5 minuten eerder op de plaats waar de bus komt mocht hij eens eerder zijn… Als de bus eerder aanwezig is – lees: 10:00 of 09;55 – dan hoort de bus te wachten tot 10:05 de tijd die aangegeven staat op de 9292 app en op het bord bij de bushalte zelf. Wat hééél vaak voorkomt is dat de bus, als hij eerde arriveert dan de excate tijd rijden ze door. Een bus hoort te wachten tot 10;05 ook al is hij bewijze van spreke een uur te vroeg. Ik ben het helemaal zat.
Ik zit in mijn examen jaar en lessen volgen zijn heel belangrijk,
Ik blijf op deze manier toetsen inhalen en uitleggen waarom ik niet op
School was. Alsjeblieft doe er iets aan.

Gewenste Oplossing:

Bussen moeten wachten als er 10;05 staat ze ook tot 10;05 moeten wachten. Er kan áltijd iemand komen. WACHTEN DUS!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten