Klacht: Tot 2 keer toe betalingsregeling afsgeproken en toch mij voor de rechter dagen

robinpross op 06 juli 2015 over Syncasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Syncasso has resolved this complaint
Klacht opgelost op 7 juli 2015
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben op 6 juli een brief verzonden naar betrokkene waarin een toelichting wordt gegeven op de gang van zaken. Wij vertrouwen erop de klacht hiermee op te lossen.

Bedrijf Syncasso
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 6 juli 2015

Een klant van Syncasso heeft herhaaldelijk een betalingsregeling aangevraagd en gekregen, maar ontving geen schriftelijke bevestiging. Ondanks de afspraken werd de klant geconfronteerd met deurwaarders en juridische stappen, wat leidde tot extra kosten en ontevredenheid over de klantenservice van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik heb tot 2 keer toe een betalingsregeling gevraagd, en die heb ik gekregen, ik heb hier nog om een schriftelijke bevestiging gevraagd, maar die heb ik dus niet gekregen, als je belt dan krijg je een hufter aan de telefoon die zegt dat er niets van bekend is, nu heb ik tot 2 keer toe een deurwaarde aan de deur gehad die mij voor de rechter wilt hebben, overige kosten ruim 270 euro, als je hier over belt dan word je hufterig te woord gestaan en het enige antwoord wat je krijgt is “ga maar naar de rechter” (nog meer kosten), Ik heb het op dit moment helemaal gehad met de manier zoals groenewegen en partners om gaat met mensen, ze liegen dat ze barsten en dan berekenen ze ook nog te veel incassokosten, van 48.40 euro plus btw schade van 16.69, en informatie kosten van 1.63 euro punt 1 mogen de incassokosten niet hoger zijn dan 40 euro, dit is door een jurist bevestigd, punt 2 deze btw schade lijkt mij ook niet te mogen, en de informatie kosten slaan helemaal als een tang op een varken want die krijg je gewoon niet, tenzij ze mensen afbekken informatie noemen!

Bovendien heb ik voor beide vorderingen ook geen enkele brief ontvangen terwijl ze blijkbaar wel ons juiste adres wisten.

Dit zijn echt wanpraktijken die ik nog nooit heb meegemaakt, en ik zou het niet vinden kunnen dat ze hier mee weg komen.

Als je het aan mij vraagt mogen ze deze mensen aan de hoogste boom opknopen!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Vanwegen deze schade en de manier hoe groenewegen met mensen om gaat wil ik de hoofdsom betalen buiten de overige kosten.

Ik eis dat de klantenservice eindelijk eens service bied
(daar is een klantenservice toch voor bedoeld neem ik toch aan)
en dat voor alle afspraken die gemaakt zijn een bevestiging wordt verzonden.

Oh ja dat is nog niet alles, ik eis een excuusbrief, want het is niet normaal hoe je de grond in getrapt word.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Syncasso over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Syncasso in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Syncasso een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Syncasso

Heeft op 07 juli 2015 om 15:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben op 6 juli een brief verzonden naar betrokkene waarin een toelichting wordt gegeven op de gang van zaken. Wij vertrouwen erop de klacht hiermee op te lossen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Syncasso beoordeeld.

robinpross

Heeft op 08 juli 2015 om 15:47 geantwoord

Ik ben van mening dat de klacht redelijk is opgelost.
ik vind het wel jammer dat het op deze manier moet.

Alle klachten die gemeld zijn door robinpross
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM