Klacht: ik had al betaald

ninabelleromy op 02 maart 2015 over Syncasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Syncasso has resolved this complaint
Klacht opgelost op 6 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

Vrijdag 6 maart hebben wij een brief verstuurd naar betrokkene waarin de gang van zaken wordt toegelicht. Wij vertrouwen erop de klacht hiermee te hebben afgehandeld.

Bedrijf Syncasso
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 2 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik had mijn rekening al betaald en een week later kreeg ik van groenewegen een brief dat ik voor de rechter moest verschijnen omdat het zilverenkruis was vergeten omdat door te geven nu moet ik van groenewegen hun kosten betalen dat wil ik niet hebben ze beslag gelegd op mijn bankrekening ik weet nu niet wat ik moet doen met vriendelijke groet mevr.G.Spits

Gewenste Oplossing:

als ik wordt vrij gesproken van die kosten

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Syncasso over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Syncasso in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Syncasso een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Syncasso

Heeft op 06 maart 2015 om 16:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Vrijdag 6 maart hebben wij een brief verstuurd naar betrokkene waarin de gang van zaken wordt toegelicht. Wij vertrouwen erop de klacht hiermee te hebben afgehandeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM