Klacht: Te klein en slechte kwaliteit

koudekerk44 op 30 april 2020 over Suppost Romys Closet in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 30 april 2020

Een klant heeft op 2 februari twee blouses besteld bij Suppost Romys Closet, maar deze werden pas half april geleverd en waren te klein met een slechte kwaliteit. Na contact over een retourzending ontdekte de klant dat het om een Chinees bedrijf ging, waarbij de retourkosten 23 euro bedroegen, en er was onzekerheid over het terugkrijgen van het geld. Uiteindelijk werd er een compensatie van 20% aangeboden, wat de klant als teleurstellend ervaart.

Mijn Klacht:

2 februari twee blouses besteld, prijs 59,98 de twee. Half april geleverd. Ze waren te klein en de kwaliteit is onvoorstelbaar slecht
Mailtje gestuurd om ze terug te sturen, toen bleek pas dat het om een chinees bedrijf ging. Ik moest ze voor 23 euro naar china sturen. En dan moet je nog maar avonturen of je je geld ook echt terug krijgt. Na nog een keer klagen dat dit geen stijl was kon ik 20 % terug krijgen.
Ik baal hier verschrikkelijk van

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Suppost Romys Closet

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Suppost Romys Closet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door koudekerk44
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten