Klacht: stof van de bank pilt heel erg

MOOK op 10 januari 2013 over Mammoet meubelen in de categorie Interieurbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Interieurbedrijven
Status Open
Datum 10 januari 2013

Een klant van Mammoet meubelen heeft in maart 2012 een bankstel aangeschaft, maar na twee maanden begon de stof te pillen. Ondanks herhaalde klachten en communicatie met de leverancier, wordt er geen verantwoordelijkheid genomen en wordt er een kostenpost van 75 euro per kussen voor nieuwe stof voorgesteld, wat de klant onacceptabel vindt.

Mijn Klacht:

wij hebben in maart2012 een bankstel gekocht, na 2 maanden begon de stof heel erg te pillen allemaal pluisjes erop wij hebben in augustus/september de klacht gemeld/ wij hebben nu zeker 10 mails verstuurd aantal malen langs geweest ook met een kussenhoes die daarna 6 weken is weggeweest. de hoes is bij de fabriek terug geweest en die vinden dat het er allemaal bij hoort bij deze stof. ik vind dat men dit had moeten vermelden bij de verkoop. de leverancier neemt geen verantwoording en zegt nu dat wij er nieuwe stof op kunnen krijgen voor 75 euro per kussen. ik ga hier absoluut niet mee akkoord!! wat een onzin levert een kwalitatief slecht product en wil zijn klant nu laten betalen voor zaken die ze zelf fout hebben gedaan.

Gewenste Oplossing:

gewoon omruilen we zijn nu al meer dan een half jaar bezig en men regelt niets. we hebben al diverse instanties ingeschakeld, het gaat ons niet om het geld maar het is een principe kwestie ik vind men had met een voorstel moeten komen en niet allemaal van die vertragingstechnieken toepassen om er onderuit te komen. recht is recht en krom is krom.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mammoet meubelen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mammoet meubelen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM