Klacht: misleiding

nahoj op 21 juli 2013 over Staatsloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 9 september 2013
Reactie van het bedrijf:

Afdeling klantenservice heeft via e-mail op 9 september 2013 meer uitleg gegeven over het verloop van de rechtszaak.

Categorie Loterijen
Status Opgelost
Datum 21 juli 2013

Een klant van de Staatsloterij heeft aangegeven misleid te zijn tussen 2000 en 2007, omdat er loten aan haar deelname waren verbonden die niet daadwerkelijk verkocht werden. Had zij dit geweten, dan zou zij niet hebben deelgenomen aan de loterij. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

ik ben door de staatsloterij misleid tussen 2000 en 2007,door loten mee te laten doen die niet verkocht werden ,als ik dat had geweten had ik niet mee gedaan.vriendelijke groeten annelies

Gewenste Oplossing:

ik wil graag mijn inleg terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Staatsloterij in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Staatsloterij een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Staatsloterij

Heeft op 09 september 2013 om 10:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Afdeling klantenservice heeft via e-mail op 9 september 2013 meer uitleg gegeven over het verloop van de rechtszaak.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM