Klacht: misleiding

vreeswijk op 25 juni 2013 over Staatsloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 26 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

mail gestuurd

Categorie Loterijen
Status Opgelost
Datum 25 juni 2013

Een klant van de Staatsloterij voelt zich benadeeld omdat blijkt dat een deel van de prijzen is gevallen op niet-verkochte loten, wat de werkelijke winkansen verkleint. Na 15 jaar deelname had de klant verwacht dat de kansen eerlijker gepresenteerd zouden worden en geeft aan nooit deelgenomen te zijn als deze informatie eerder bekend was geweest. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Wij spelen al minimaal 15 jaar automatisch mee met de Staatsloterij. Nu blijkt dat een deel van de prijzen uit het prijzenpakket niet alleen op verkochte maar ook op niet-verkochte loten zijn gevallen. Hierdoor voel ik mij ernstig benadeeld, en was onze win kans dus kleiner dan voorgewend is. Als ik dit geweten had , was ik nooit tot deelname overgegaan.

Gewenste Oplossing:

teruggave van mijn inzet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Staatsloterij in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Staatsloterij een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Staatsloterij beoordeeld.

Staatsloterij

Heeft op 26 juni 2013 om 12:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

mail gestuurd

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM