Klacht: Folders worden al sinds 17 augustus 2024 niet meer bezorgd

Patrick H. op 29 november 2024 over Spotta in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Spotta has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 november 2024
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Hermsen, Vervelend om te horen dat het niet naar wens gelopen is. De melding zetten we door naar de juiste afdeling zodat zij het verder op kunnen pakken. Excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Afdeling Kwaliteitsbeheer

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Spotta
Categorie Reclame
Status Opgelost
Datum 29 november 2024

Sinds 17 augustus 2024 ontvangt de klager geen reclamefolders meer van Spotta, ondanks acht ingediende klachten. De klager heeft alleen automatische meldingen ontvangen en heeft een negatieve ervaring gehad met de telefonische klantenservice, waar de medewerker onbeschoft reageerde en het gesprek abrupt beëindigde.

Mijn Klacht:

Al sinds 17 augustus 2024 ontvangen we geen reclamefolders meer via de bezorgdienst Spotta. Al 8 keer een klacht ingediend, maar steeds dezelfde automatische melding dat de bezorger er op wordt aangesproken. Tot op heden zonder resultaat. Telefonisch contact was onbeschoft van medewerker Spotta. Hij wilde niet ingaan op vragen, maar zou het doorgeven aan de logistieke afdeling. Daarna beëindigde hij abrupt het gesprek.

Gewenste Oplossing:

Oplossing: weer wekelijks tijdige ontvangst van reclamefolderpakket.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar Spotta over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door Spotta in behandeling genomen

Spotta

Heeft op 29 november 2024 om 13:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Hermsen,

Vervelend om te horen dat het niet naar wens gelopen is. De melding zetten we door naar de juiste afdeling zodat zij het verder op kunnen pakken.

Excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,

Afdeling Kwaliteitsbeheer

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - We hebben bericht ontvangen dat Spotta een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Patrick H.

Heeft op 29 november 2024 om 16:48 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Dat heb ik al heel vaak gehoord, maar er gebeurt niets.

Reactie van de melder van de klacht Patrick H.

1 jaar geleden - Wanneer hoor ik iets over de voortgang van mijn klacht?

Alle klachten die gemeld zijn door Patrick H.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM