Klacht: Al maanden geen reclamefolders meer ontvangen

Dvan Loon op 12 mei 2023 over Spotta in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Spotta has resolved this complaint
Klacht opgelost op 12 mei 2023
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/ mevrouw, Wij hebben uw herhaalde melding met betrekking tot het niet ontvangen van het folderpakket in goede orde ontvangen. Wij betreuren het dat de bezorging op uw adres toch niet goed verloopt. Vanzelfsprekend was het voornemen dat u...

Bedrijf Spotta
Categorie Reclame
Status Opgelost
Datum 12 mei 2023

Een consument heeft al maandenlang geen reclamefolders van Spotta ontvangen en heeft dit probleem vorige week gemeld via een speciaal menu, maar ontving hierop geen reactie. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Al maanden geen reclamefolders ontvangen. Vorige week heb ik via een speciaal menu daar melding van gemaakt, maar kreeg geen reactie ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Weer ontvangen van de folders of op z'n minst een reactie wanneer ik weer folders zal ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Spotta over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Spotta in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Spotta een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Spotta

Heeft op 12 mei 2023 om 16:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/ mevrouw,

Wij hebben uw herhaalde melding met betrekking tot het niet ontvangen van het folderpakket in goede orde ontvangen.

Wij betreuren het dat de bezorging op uw adres toch niet goed verloopt. Vanzelfsprekend was het voornemen dat u de reclamefolders thuis had moeten ontvangen. Om die reden hebben wij uw melding opnieuw in behandeling genomen:

De melding wordt doorgeven aan de afdeling bezorgen. Zij zullen in gesprek gaan met de bezorger van uw wijk en geven hem/haar een officiële waarschuwing.  

Heeft u na de termijn van 14 dagen nog steeds klachten, dan verzoeken wij u om contact met ons op te nemen via onze klantenservice-portal:  https://www.spotta.nl/klantenservice  (U kunt direct op de link klikken) Op deze portal kunt u vanaf woensdag tot en met vrijdag klachten melden die betrekking hebben op de bezorging van het weekend daarvoor.  

Tip
In de tussentijd hoeft u geen aanbiedingen te missen. Op www.Folders.nl of via www.Folders.nl/app vindt u alle folders van de populaire winkels in Nederland.

Onze excuses voor het ongemak en dank voor uw geduld en begrip.

Met vriendelijke groet,
Afdeling Kwaliteitsbeheer

Alle klachten die gemeld zijn door Dvan Loon
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM