Al aantal weken geen folders ontvangen
Klacht van Vincent-57 op 17 februari 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Al 3 weken geen folders ontvangen. Nieuwe folders deze week ook nog niet gezien. Lees meer
Bij Spotta zijn 104 klachten ingediend op Klacht.nl. Daarvan zijn er 102 opgelost (98%). De gemiddelde beoordeling is 2.5/10. Dien een klacht in over Spotta.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Spotta in de categorie Reclame. Hieronder staat het aantal klachten en het oplospercentage... Lees meer >
Spotta is een bedrijf actief in de categorie Reclame. Op Klacht.nl zijn in totaal 15972 klachten gemeld over Spotta. In de afgelopen 12 maanden zijn er 99 nieuwe klachten binnengekomen, waarvan 97 zijn opgelost (98%). Spotta heeft een account op Klacht.nl en kan klachten inzien.
De meest voorkomende klachten over Spotta gaan over: folders, ontvangen, bezorging, reclame, folderpakket. Op basis van de 15972 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Spotta lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 98%.
Stappenplan bij een klacht over Spotta:
1. Neem eerst contact op met Spotta — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
In fysieke winkels heeft u geen wettelijk herroepingsrecht, maar veel winkels bieden wel een ruil- of retourbeleid. Bij defecte producten heeft u altijd recht op reparatie, vervanging of geld terug op basis van de wettelijke garantie.
Website: https://www.spotta.nl
Facebook: https:www.facebook.comSpotta.nl
Twitter/X: @https:twitter.comspotta
U kunt een klacht over Spotta indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Spotta. Bezoek ook de website van Spotta op www.spotta.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 15.982 klachten over Spotta ingediend, waarvan 104 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Reclame, klachtmelden.
Spotta lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 15.980 van de 15.982 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Spotta gaan over Reclame, klachtmelden. In het afgelopen jaar zijn 104 klachten ingediend.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Spotta is 088-842 4200. U kunt ook een klacht over Spotta indienen via Klacht.nl, waar Spotta actief klachten behandelt.
Spotta heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 2,5 op 10, gebaseerd op 53 beoordelingen.
Spotta reageert gemiddeld binnen 4 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Spotta niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Vincent-57 op 17 februari 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Al 3 weken geen folders ontvangen. Nieuwe folders deze week ook nog niet gezien. Lees meer
Klacht van ed van den Hoogenband op 17 februari 2020 over Spotta in de categorie Reclame
dumping folders in vijver bij Lindenberg, Adres Aldenhof 1390 . Dus een milieu delict Lees meer
Klacht van Askar op 17 februari 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Beste meneer, mevrouw, We ontvangen al weken geen folders meer Is dat normaal. Zijn jullie ermee gestopt? Mijn buren krijgen ook geen folders meer. Met vriendelijke groet, Mevr. Avci Braamlanden 155 7542 CH Enschede Lees meer
Klacht van soes47 op 17 februari 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Vraag : waarom zitten er geen folders meer bij van Kruidvat, Albert Heyn, Leen Bakker, Kwantum e.d. Ontvang alleen folders van 2 supermarkten. Lees meer
Klacht van Gerry bakker 123 op 17 februari 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Wij ontvangen elke week dubbele folders van jullie en daar ben ik niet blij mee. Lees meer
Klacht van Nikkie1970 op 17 februari 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Wij wonen in nieuwbouwwijk en krijgen geen folderz Lees meer
Klacht van Oostrom op 17 februari 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Al 3 weken geen folders gehad. Lees meer
Klacht van J.Boot op 17 februari 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Al maanden ontvangen wij de wekelijkse folders niet meer. Lees meer
Klacht van seadog op 17 februari 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Ik ontvang al enkele weken geen folders. Hoe kan dit? Lees meer
Klacht van Framatt op 17 februari 2020 over Spotta in de categorie Reclame
Wij hebben al zeker 6 weken geen folders meer gekregen, de bezorger wil niet, of weet niet dat de Driebanen in Enkhuizen twee zijden heeft de evenkant zit over het water. Lees meer