Klacht: Geen geld retour

JAWSS op 11 mei 2012 over Sports24 in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte Klant, Hierbij bevestigen wij de afhandeling van uw klacht. Het bedrag zal binnen enkele dagen op uw rekening staan. SO24

Bedrijf Sports24
Categorie Sportwinkel
Status Opgelost
Datum 11 mei 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Begin februari schaatsen besteld maar verkeerde ontvangen. Bestelde exemplaar was niet meer te leveren. Bestelling direct terug gestuurd en verzocht om geld terug te storten. 3x beloftes gedaan dat het geld is gestort en binnen 5 werkdagen op de rekening. Laatste keer op 27 april. Nog steeds niks.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Sports24 in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Sports24 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Sports24

Heeft op 15 mei 2012 om 07:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte Klant,

Hierbij bevestigen wij de afhandeling van uw klacht.

Het bedrag zal binnen enkele dagen op uw rekening staan.

SO24

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Sports24 beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Nog steeds geen geld terug. Wordt alleen een mail gestuurd dat het is opgelost of overgemaakt. Vervolgens gebeurt er weer niks. Wordt nu al maanden aan het lijntje gehouden. Mail is alleen maar om tijd te winnen. Ik ga nu aangifte doen bij de politie voor oplichting.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM