Klacht: Speltbeschuit te vaak aan gruzelementen

hr Burger op 14 april 2022 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 14 april 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik eet al jaren dagelijks speltbeschuit. Tot een jaar of wat geleden verkocht Jumbo deze degelijk verpakt, zoals Bolletje dat nu nog doet. Daarna veranderde de verpakking. Sindsdien zijn er teveel beschuiten al in de verpakking kapot. Ik heb dit mondeling bij directeur Dijkman te Deventer gemeld. Ik kreeg slechts een begrijpend lachje van, ach meneer, ja, u weet hoe dat gaat, de jongelui (vakkenvullers dus) proppen de vakken vaak te vol waardoor de beschuiten breken, maar wat kan ik eraan doen?

Tegenwoordig koop ik mijn speltbeschuit zo vaak mogelijk bij de Lidl. Zelden tref ik kapotte beschuit aan. Maar een enkele keer kan ik even nergens anders terecht om boodschappen te doen en moet ik genoegen nemen met Jumbo speltbeschuit. Echter vanaf deze week doe ik dat niet meer: van het pak beschuit met 10 stuks waren er 7 aan gruzelementen!….

Gewenste Oplossing:

Stevig verpakte beschuit dat niet door haastige vakkenvullers in de schappen wordt gepropt, en dat daarop door de winkelmanager wordt toegezien.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door hr Burger
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer