Klacht: Beheerder bedreigd kinderen

user-1353848 op 25 mei 2017 over Speeltuin Blerick in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 25 mei 2017

Tijdens een kinderfeestje in Speeltuin Blerick heeft de beheerder kinderen bedreigd en beledigd. Een groep kinderen, waaronder de dochter van de klager, werd onterecht beschuldigd van het verwijderen van een bord, waarna de beheerder hen uitschold en dreigende opmerkingen maakte. De klager is van mening dat een dergelijke houding onacceptabel is voor iemand in de functie van beheerder van een speeltuin.

Mijn Klacht:

De beheerder van Speeltuin os Blie Riek in Venlo-Blerick, Wil Pelzer, bedreigd kinderen! Gisteren tijdens een kinderfeestje was mijn dochter van 10 in de speeltuin. Er was ergens een bord vanaf gehaald en de kinderen van het kinderfeestje kregen de schuld, omdat ze toevallig in de buurt stonden, maar ze hadden helemaal niets gedaan. De beheerder begon op ze te schelden en toen de kinderen vroegen waarom, kregen ze als reactie dat ze hun mond moesten houden, anders zou hij hun kop ervan af trekken. Ook kwamen er nog verschillende scheldwoorden uit. Dat is toch niet normaal???? Zo iemand mag geen beheerder zijn van een speeltuin waar veel kinderen komen om gewoon plezier te hebben. Hij noemde het zelfs K..kinderen (vul zelf maar in)….. Zo geschokt!

Gewenste Oplossing:

Wanneer deze beheerder ontslagen wordt en er een beheerder komt die wel met kinderen om kan gaan, zodat de kinderen met plezier en veilig kunnen spelen, zonder zich bedreigd te voelen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM