Klacht: motor defect sparta energy inside

abdessalam op 27 augustus 2017 over Sparta in de categorie Fietsmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Sparta
Categorie Fietsmerken
Status Open
Datum 27 augustus 2017

Een consument heeft een klacht ingediend over een defecte aandrijf-motor van zijn drie jaar oude Sparta fiets. Na elke kilometer rijden na een laadbeurt begint de motor te kraken, wat de gebruiker verontrust. Hij hoopt op een eenvoudige oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

fiets is net drie jaar oude en het laatste wat ik verwacht is dat de duurste onderdeel namelijk aandrijf-motor kraakt elke keer na een kilometer te hebben gereden na een laadbeurt , ik weet niet zo goed wat ik ermee moet .
hopelijk is dit makkelijk op te lossen ,
alvast bedankt

Gewenste Oplossing:

als deze weer naar behoren fietst .

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sparta

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sparta nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM