Klacht: Spaaractie MAX Verstappen

J.L. BOTH op 03 oktober 2018 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 3 oktober 2018

Een klant van Jumbo uit zijn onvrede over de spaaractie rondom de F1 auto van Max Verstappen. Na het besteden van 330 euro aan boodschappen om de spaarkaart vol te krijgen, bleek het niet meer mogelijk om de auto te bestellen omdat deze uitverkocht was. De klant voelt zich misleid en teleurgesteld, vooral omdat dit de tweede keer is dat een dergelijke situatie zich voordoet.

Mijn Klacht:

Hierbij wil ik een klacht indienen over bovengenoemde spaaractie. Ik wilde(eindelijk) de volle spaarkaart inleveren om de F1 auto van Max Verstappen te kunnen bestellen. Daar werd verteld dat dit niet meer mogelijk was, omdat alle autootjes al op waren. Inmiddels 330 euro ‘armer’ aan boodschappen om een spaarkaart vol te krijgen en dan dit!! Jumbo verontschuldigt zich dan o.a. met de kreet : OP IS OP
Dit is nu al de 2e keer dat ons dit overkomt en u zult begrijpen dat wij hier niet blij mee zijn. Inmiddels hebben wij gezien dat wij niet de enige zijn in Nederland. Wij voelen ons zeer in de maling genomen door Jumbo. Pure commercie om klanten te werven die voor 330 euro aan boodschappen halen en dan dit…….èn een huilende kleinzoon die nu geen autootje krijgt. Misschien is het een idee om nog een extra bestelling te doen voor al uw klanten die wel een fiks bedrag bij u hebben binnengebracht aan boodschappen, maar allemaal naast het nest visten omdat er niet genoeg autootjes waren. Of bij de volgende actie, als die er ooit nog komt, goed nadenken van te voren.
Wij overwegen om voortaan onze boodschappen maar ergen anders te gaan doen, want nogmaals dit voelt als klanten binnen halen en niet kunnen leveren waar je mee adverteert. Wij hopen nog iets van u te mogen horen en misschien kunt u ons nog blij maken.

Fam. Both te Odijk

Gewenste Oplossing:

xxxxx

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer