Klacht: Nog steeds geen geld retour!

Anitabemelmans op 04 oktober 2016 over Sonic Festival in de categorie Feest/Festival/Evenement

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 oktober 2016

Een bezoeker van Sonic Festival heeft klachten over het ontbreken van een terugbetaling na het annuleren van het festival. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen via e-mail en het invullen van een terugbetalingsformulier, heeft de klager geen reactie ontvangen en blijft het geld uit.

Mijn Klacht:

Helaas is het festival niet door gegaan. Nou goed kan gebeuren. Maar ze houden de mensen aan het lijntje als het aankomt op het retourneren van je geld. Heb al mails gestuurd geen reactie. Heb twee keer een formulier in gevuld voor het terug storten van mijn geld. Helaas gewoon nul komma nul reactie en geen geld! Echt schandalig!

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug heb. Ze contact opnemen en dan het geld overmaken.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM