Klacht: ongewenste sms’jes

lim op 26 november 2012 over Smsadvies.nl in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 26 november 2012

Een klant van Smsadvies.nl ervaart problemen met ongewenste betaalde sms'jes sinds het afsluiten van een nieuw abonnement bij Vodafone. De klant heeft geen idee waar deze sms'jes vandaan komen en heeft inmiddels geprobeerd ze te blokkeren. Er wordt gevraagd om hulp bij het verkrijgen van contactinformatie om het geld voor de ontvangen sms'jes terug te vorderen.

Mijn Klacht:

sinds ik een nieuw abonnement heb bij vodafone, krijg ik ongewenste betaalde sms’jes. geen idee waar die vandaan komen. Ik heb me nergens aangemeld. Inmiddels heb ik betaalde sms’jes geblokkeerd. Maar ik wil mijn geld terug van de ongewenste sms’jes die ik betaald heb aan vodafone. Helaas is een contactadtres of telefoonnummer van deze ”dienst’ nergens te vinden. het gat over een sms 9797. Kun u mij helpen aan een telefoon nummer zodat ik mijn geld kan terugvorderen?
Met dank en vriendelijke groet
H. Limborgh

Gewenste Oplossing:

als ik een telefoonnummer zou krijgen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM