Klacht: SMS dienst

aadvanherwaarde op 15 april 2016 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 15 april 2016

Een klant van Tele2 heeft een klacht ingediend over onduidelijke kosten van een SMS dienst die hij vorig jaar heeft afgesloten. De kosten liepen op tot meer dan 1000 euro, wat hij niet kan betalen, en de rekeningen zijn inmiddels overgedragen aan een incassobureau. De klant stelt dat hij niet op de hoogte was van de hoge kosten en dat hij, gezien zijn Wajong-uitkering, het abonnement nooit had afgesloten als dit duidelijk was geweest.

Mijn Klacht:

Vorig jaar (2015) ben ik via via terecht gekomen bij een SMS dienst.
De kosten van deze SMS dienst waren voor mij niet duidelijk.
De kosten waren respectievelijk ruim 300,- en ruim 700,- euro.
Omdat ik dit niet kan betalen is zijn deze rekeningen overgedragen aan een incassobureau.
Tele2 vindt dat ik zelf verantwoordelijk ben voor het aangaan van dit abonnement, maar ik heb een Wajong uitkering en als het duidelijk voor mij was geweest dat dit zoveel geld kost, had ik dit nooit gedaan.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden indien deze twee facturen worden kwijtgescholden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie