Klacht: Sms betaling speciale nummers 9956 stop zetten

SANDRA OK op 21 december 2021 over Echovox in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Echovox
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 21 december 2021

Een gebruiker meldt dat zijn 75-jarige moeder ongevraagd sms'jes ontvangt van het speciale nummer 9956, waarvoor maandelijks 30 euro in rekening wordt gebracht. Hij vraagt om onmiddellijke stopzetting van deze betalingen, aangezien zijn moeder niet op de hoogte is van deze kosten.

Mijn Klacht:

Geachte,
Mijn mama is 75 jaar en krijgt altijd sms’jes waar zij niets van afweet en ook elke maand moet zij 30 euro betalen.
Op het speciale SMS nummer ’9956’ wordt er wekelijks, 3x daags 2.00 euro afgehouden.
Dit nu al voor een bedrag van 30 euro.
DIT MOET ONMIDDELLIJK STOPPEN .
Mijn mama haar gsm nummer is 0495677224

Mvg

Gewenste Oplossing:

Dit moet onmiddellijk stoppen aub

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Echovox

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Echovox nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door SANDRA OK
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM