Klacht: Slechte service

Ing1974 op 13 april 2022 over Leen Bakker in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 13 april 2022

Een klant van Leen Bakker ervaart slechte service en heeft drie keer gemaild over een klacht over stoelen, maar ontvangt geen reactie. De klant vindt dit niet klantvriendelijk en heeft besloten om in de toekomst geen aankopen meer te doen bij het bedrijf.

Mijn Klacht:

Slechte service van Leen Bakker. Heb al 3x gemaild naar ze, vanwege een klacht over stoelen. En krijg geen respons terug. Dit vind ik niet klantvriendelijk en zo ga je niet met je klanten om. Ik bestel hier nooit meer iets!

Gewenste Oplossing:

Graag terug bellen en oplossing zoeken

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Leen Bakker

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Leen Bakker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ing1974
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM