Klacht: Slechte Onderdelen in Witgoed 3 machines binnen 3 jaar kapot

dalocom op 29 januari 2019 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 29 januari 2019

Een consument heeft in drie jaar tijd drie wasmachines van Samsung aangeschaft, waarvan de eerste al na drie jaar defect raakte door slechte kwaliteit van de onderdelen. De tweede wasmachine vertoonde ook problemen, wat leidt tot frustratie over de duurzaamheid van de producten. De consument is teleurgesteld in de kwaliteit en betrouwbaarheid van de machines.

Mijn Klacht:

Product 1
WF1702WSW Ecobubble 7.0kg
1 jun 2015 Aanschaf € 745,00
5 Apr 2018 Defect. Naar thuiskomst savonds ruikte het een beetje naar verbranding, komen tot ontdekking dat het was machine is. Rubber compleet kapot getrokken, kleren kapot gescheurd en klem geslagen buiten de trommel en washok helemaal onder water en stoppen door geslagen waardoor ook de vriezer de hele dag heeft staan ontdooien.
Naar verder onderzoek waardoor dit is gekomen. is dat de 3 punts ophangen van aluminium compleet is afgebroken door aluminiumrot slechte kwaliteit aluminium. Product viel dus buiten garantie en hebben zodoen een nieuwe aangeschaft in de hoop dat dit een toevals treffer was.Maar was best ziek naar 3 jaar dat de was machine het al had begeven.

Product 2
WW80K7605OW AddWash € 649,00
6 Apr 2018 Aanschaf
3 Sep 2018 aanmelding defect, Veel geluid en rammelt
8 Sep 2018 Monteur. Probleem zou opgelost zijn
24 sep 2018 Aanmelding defect, probleem weer terug rammeld en loopt bijna de deur uit.
29 Sep 2018 Monteur. Monteur maakt afspraak voor nieuwe datum ivm moet compleet nieuw binnenwerk in. schatting reparatie 6 tot 8 uur werk.
29 Sep 2018 Contact opgenomen met Coolbleu ivm voor de zoveelste keer een monteur, en dat ik deze machine niet meer wil.
3 Okt 2018 akkoord coolbleu
24 Okt Machine omgeruild voor een nieuwe….

2 Maanden bij de buren kunnen wassen…

De service van coolbleu was goed machine omgeruild voor een nieuwe.
Maar Samsung support en reparatie zeer en zeer slecht.

Product 3
8 mrt 2016 Aanschaf Samsung DV80F5EBHGW Droger €699,00
29 jan 2019 Defect Lager Motor
Buiten Garantie iets meer dan 2,5 jaar oud.

Samsung gebeld en dit verhaal uitgelegd in de hoop dat samsung deze droger zou repareren uit coulance. meerdere keren door verbonden en naar een telefoon gesprek van bijna 1,5 uur dat de droger wel gerepareerd kan worden door een monteur maar dat de kosten voor reparatie toch geheel voor mijn zelf zijn. dit omdat dit het beleid van samsung is…Dus heb maar even tot 10 geteld.

Dus mijn dag taak is nu geworden om mijn samsung producten aan de gang te houden. zodat mijn vrouw de was kan doen. Ben nu dus bezig vanaf April 2018 tot nu Jan 2019 en het eind is nog niet in zicht…

Dus totaal geen vertrouwen meer in Samsung en Slechte afhandeling van garanties. diepe spijt dat ik ooit samsung witgoed heb aangeschaft.

Veel tijd, ergenis, en geld kwijt aan die chinese rot troep.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden dat samsung dit oplost mijn probleem met de droger Samsung DV80F5EBHGW Droger zonder kosten. en dat ik een tevreden persoon nog kan gaan worden.

Mochten ze dit niet doen. dat zal ik er alles er aan doen om samsung in het negatieve daglicht te zetten op social media, en iedereen laten zien dat ze zeer slecht zijn in witgoed. Want dit gaat mij niet om het geld maar dit is een principe kwestie geworden nu.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM