Klacht: Slechte klantenservice en garantieafhandeling bij Brother-printer

Impala1958 op 24 september 2026 over 123inkt.nl in de categorie Internetshops - Computers en accessoires

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf 123inkt.nl
Status Open
Datum 24 september 2026

Een klant heeft een Brother laserprinter aangeschaft bij 123inkt.nl en ervaart problemen met de toner na korte tijd. Ondanks de garantie van vijf jaar verwijst de klantenservice de klant door naar Brother Support en biedt geen oplossing, wat leidt tot frustratie over de geboden service en het gebrek aan ondersteuning bij de garantieafhandeling.

Mijn Klacht:

Ik heb een Brother laserprinter HL-L1240W A4 gekocht bij 123inkt.nl en kreeg een garantie van 5 jaar. Na 1,5 maand en nog geen 40 afgedrukte pagina’s herkent de printer de toner niet meer. Ik werd doorverwezen naar Brother Support, waar het probleem werd vastgesteld. Echter, Brother biedt geen oplossing en verwijst me terug naar de webwinkel 123 inkt terwijl ik verwachtte dat de garantie van toepassing zou zijn. Na meerdere gesprekken met 123inkt.nl kreeg ik te horen dat ik tegen betaling een andere toner kon krijgen, wat niet acceptabel is. Het is teleurstellend hoe ik als klant van het kastje naar de muur word gestuurd zonder enige service.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat mijn probleem met de nieuwe printer wordt opgelost zoals ik dat van een garantie mag verwachten. Een nieuwe toner bijvoorbeeld. Zoiets als service..

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 dagen geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over 123inkt.nl

Reactie van de melder van de klacht Impala1958

3 dagen geleden - Komt niet na wat het belooft

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM