Klacht: Slechte bezorging

W klaassen op 30 juli 2018 over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 30 juli 2018

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bezorging van de krant van het Dagblad van het Noorden, waarbij hij dit jaar al drie keer geen krant heeft ontvangen. Ondanks het indienen van klachten bij het bedrijf, blijft de bezorging onbetrouwbaar, ondanks beloften van verbetering.

Mijn Klacht:

Dit jaar reeds 3 maal geen krant ontvangen.Alle keren een klacht ingrediënt bij het dagblad van het noorden.Natuurlijk beterschap beloofd….

Gewenste Oplossing:

Als ik de krant waarvoor ik betaal ook werkelijk in de bus krijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM