Klacht: Slecht Nederlands sprekende telefoniste

Hennie Bonen op 02 december 2016 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 2 december 2016

Een klant van Groupon ervaart problemen met de klantenservice, waarbij zij geen voucher heeft ontvangen. Na een wachttijd van 15 minuten en kosten van 0,80 euro, kreeg zij een telefoniste aan de lijn die slecht Nederlands sprak, waardoor communicatie moeizaam verliep en zij uiteindelijk niet geholpen kon worden. De klant is zeer ontevreden over de geboden service.

Mijn Klacht:

Had geen voucher gekregen ,belde op 15 minuten wachttijd keer 0,80 ,vervolgens een Mevr .aan de telefoon die zo slecht nederlands verstond dat ik meestal vier keer moest herhalen .Uiteindelijk na vijf min. kon ze mij nog niet helpen .
Zeer slechte service .

Gewenste Oplossing:

Als de telefoonkosten vergoed worden .

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Groupon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM