Klacht: Sind een week geen TV en telefonie

Damar op 10 maart 2017 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 10 maart 2017

Sinds 3 maart heeft de klager geen televisie en telefonie van Ziggo, wat problematisch is voor hun sportbar, aangezien het tonen van sportevenementen essentieel is voor hun inkomsten. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice is er nog steeds geen oplossing geboden en blijft de communicatie vanuit het bedrijf uit, wat als onacceptabel wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Nu al sinds 3 Maart geen TV en telefonie. We zijn een sportbar dus de mogelijkheid om voetbal en rugby te laten zien is essentieel. Klanten en inkomsten misgelopen. Nu al dagen aan de telefoon gezeten en nog steeds geen oplossing. Er wordt gezegd dat we op de hoogte worden gehouden maar we horen niks. Compleet onacceptabel.

Gewenste Oplossing:

Verbingsprobleem verholpen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie