Klacht: Hoogte verschil in blokken

Twan van der Vrande op 11 mei 2021 over Silka Holiday Rentals B.V. in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vakantieparken
Status Open
Datum 11 mei 2021

Een klant van Silka Holiday Rentals B.V. heeft een klacht ingediend over een hoogteverschil in de muren van de parkeerkelder, die zijn opgebouwd met silka blokken van 197 mm. Na controle bleek er een aanzienlijke zink in een muur te zitten, wat de klant onacceptabel vindt voor oplevering aan de opdrachtgever, ondanks dat de kim waterpas stond.

Mijn Klacht:

In de parkeerkelder worden diverse muren gelijmd met de silka blokken 197mm hoog. Nadat de lijmer 2 muren klaar had, zag ik dat er bij een muur een flinke zink inzat op ooghoogte. Dit vind ik niet acceptabel om aan onze opdrachtgever op te leveren.
De lijmer liet mij zien dat er hoogte verschil in de blokken zat. Wij hebben zelf de kim gecontroleerd en deze stond precies waterpas!

Gewenste Oplossing:

Graag advies/bezoek hier op locatie om een oplossing hiervoor te vinden. Eventueel moeten de afwijkende blokken er worden uitgehaald en later worden aangevuld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Silka Holiday Rentals B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Silka Holiday Rentals B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Twan van der Vrande
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM