Mijn Klacht:
jullie 4 maanden oude oven is nu al kapot. Speciaal naar Ikea gegaan daar moest ik maar zelf jullie nummer bellen en daarna moest ik weer een ander nummer bellen. Toen was het serie nummer niet bekend en moest de nota zoeken en zelf nog een keer terugbellen. Toen kon ik een afspraak krijgen om een hele werkdag thuis te gaan zitten voor de reparatie. De monteur kwam en hoorde mijn verhaal en zei zonder te kijken dat is de thermostaat! Die heb ik net gisteren bij iemand anders erin gezet! Dus moest er weer een afspraak worden gemaakt voor weer een volle dag thuis zitten. Op mijn vraag of dat weer moest reageerde de monteur ook nog eens gepikeerd.Ik heb toen als alternatief de thermostaat laten opsturen zodat ik deze er zelf even kon vervangen. Tot nu toe niets ontvangen en alle feestdagen met mijn kinderen geen oven kunnen gebruiken! Een excuus is nu echt niet genoeg. Dit zijn serieuze meerdere klachten. Factuurnr:3110799045-10 op 17-04-2014 serienr; 991345019085
De klantenservice van Ikea uit naam van mevr. Meeuwissen wilde niets doen en ik moest er zelf maar weer achteraan en verschuilde zich achter dat Ikea hier niets meer te maken had.
Zonder bericht kreeg ik het onderdeel ruim 3 weken. Niet uit Italie zoals gezegd maar uit Nederland. Ikea heeft heel veel steken laten vallen en de klantenservice geeft geen service aan haar Ikea klanten. Nog meer contractnummers: 162359 en 162670 vele mailtje gestuurd voor geen service!

