Klacht: Begint de ellende weer na 1 jaar

Nog meer ellende op 05 juli 2017 over Shoppen Doe Je Zo in de categorie Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 5 juli 2017

Een klant van Shoppen Doe Je Zo heeft in 2016 aangegeven geen interesse te hebben in hun diensten, maar ontving later een dreigbrief over een openstaande schuld van meer dan €100. Ondanks eerdere betalingen om verdere problemen te voorkomen, voelt de klant zich opnieuw bedreigd door dreigementen van een deurwaarder en vraagt om schriftelijk bewijs van de schuld.

Mijn Klacht:

In 2016 benaderd geweest door shoppen doe je zo. Netjes binnen de termijn aangegeven er niks mee te maken willen hebben. Helaas, was volgens hen niet zo. Geld overgemaakt om vh gedoe af te zijn. Nu beginnen ze weer te dreigen met deurwaarder zo uit t niets dat ik niet betaald heb en mijn schuld al over de €100 zou zijn. Goed bezig daar. Dat ze het me maar eens op papier laten zien!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ze stoppen met mensen lastig te vallen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM