Klacht: niet accepteren airmiles

hennieprenger op 11 mei 2015 over Shell in de categorie Tankstations

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Shell
Categorie Tankstations
Status Open
Datum 11 mei 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

heden 11 mei 2015 wilde ik , zoals al meerdere malen eerder, mijn auto wassen bij shell pomp aan de blaloweg in zwolle waar ik overigens ook regelmatig tank,
de pompbediende gaf mij deze keer echter tot 3 x toe aan dat mijn postcode niet klopte en hij mij niet kon helpen , oplossing had hij niet ,het systeem pakte mijn postcode niet was mijn probleem, zoek het maar uit en op naar de volgende klant.
op mijn vraag hoe nu verder want het enige wat ik doe met airmails is tanken en autowassen, zoek het maar uit met airmails, dus bij deze dan !!

Gewenste Oplossing:

als ik weer normaal met airmails mijn auto kan wassen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Shell

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Shell nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM