Klacht: oplichters

a.de turck op 28 januari 2013 over Scootfun in de categorie Brommers, scooters en motoren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Scootfun
Status Open
Datum 28 januari 2013

Een klant heeft in oktober een uitlaat besteld en betaald bij Scootfun, maar deze bleek niet leverbaar. Ondanks beloftes voor terugbetaling en meerdere pogingen tot contact, heeft de klant tot nu toe geen reactie ontvangen en het geld niet teruggekregen. De klant zoekt nu naar een betrouwbaar adres om het geld zelf te kunnen ophalen.

Mijn Klacht:

uitlaat besteld in oktober, en betaald! Deze was echter niet leverbaar. Zou mijn geld terug gestort krijgen maar tot op heden niets! Diverse malen contact gezocht geen enkele reactie van deze oplichters. Wie kan mij aan een betrouwbaar adres helpen zodat ik mijn geld eigenhandig op kan gaan halen.

Gewenste Oplossing:

Geld terug storten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Scootfun

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Scootfun nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM