Klacht: niet bereikbaar

Arie Tuijp op 12 augustus 2019 over Schipholtickets.nl‎ in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 12 augustus 2019

Een klant heeft vier vliegtickets geboekt naar Krakow en ontdekt dat de roepnaam in plaats van de doopnaam op één ticket is vermeld. Na 2,5 uur proberen contact te krijgen met de klantenservice, wordt de klant steeds na zes minuten afgebroken. De klant vraagt zich af of er een oplossing is of dat het nodig is om naar het kantoor te rijden.

Mijn Klacht:

Ik heb om 11 uur vandaag 4 tickets geboekt naar Krakow, kwam er meteen achter dat ik op 1 van de tickets de roepnaam vermeld had ipv de doopnaam zoals in paspoort vermeld staat. Wil dit graag veranderen, ben nu al 2 12 uur bezig iemand aan de telefoon te krijgen maar wordt iedere keer na 6 minuten afgebroken. Heeft iemand een oplossing, zal ik naar het kantoor rijden?

Gewenste Oplossing:

Als de naam veranderd is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schipholtickets.nl‎

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schipholtickets.nl‎ nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM