Klacht: Te laag overvliegende toestellen

HelenaPerez op 31 maart 2017 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 31 maart 2017

Er wordt geklaagd over vliegtuigen die te laag overvliegen bij Bergen NH, met specifieke vermelding van de zichtbaarheid van de cockpitramen van een Boeing 737. Een KLM-captain heeft aangegeven dat er mogelijkheden zijn voor hogere aanvliegbewegingen. De klager vraagt om aandacht voor deze kwestie.

Mijn Klacht:

Ter hoogte van Bergen NH, komen momenteel 31 maart 10:30 de vliegtuigen veel te laag aangevlogen om te landen op de polderbaan.ik kan bv de ramen van de cockpit zien van de Boing 737 .. . Van een KLMcaptain die zich al jaren inzet voor een hogere aanvliegbeweging, weet ik dat dit anders kan . Graag uw aandacht hiervoor m vr gr Helena Perez

Gewenste Oplossing:

Hogere aanvliegroute

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM