Klacht: laagvliegende vliegtuigen geen uitzondering meer in oud zuid 1076DN

ZEBRAM op 17 november 2015 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 17 november 2015

In Amsterdam Zuid, nabij het Olympisch Stadion, ervaren bewoners een toename van laagvliegende vliegtuigen, die nu dagelijks overvliegen in plaats van alleen bij slecht weer. Dit leidt tot trillingen in hun woning en angst bij kinderen. De klager vraagt zich af of deze situatie toegestaan is en wie er verantwoordelijk is voor het toezicht op de luchtvaart in de omgeving.

Mijn Klacht:

Wij wonen sinds 10 jaar naast het olympisch stadion in Amsterdam zuid 1076DN. Vroeger kwamen er alleen met slecht weer vliegtuigen over – tegenwoordig dagelijks en de vliegtuigen vliegen zo laag dat de glazen tussendeur trilt en de kinderen angstig zijn dat de vliegtuigen “het dak eraf vliegen” … Ik vraag mij af of dit mag en wie er toezicht houdt zodat wonen in zuid veilig en prettig blijft.

Gewenste Oplossing:

Minder overlast van Schiphol

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM