Klacht: Laag overvliegende vliegtuigen/ geluidsoverlast

Marj op 26 maart 2017 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 26 maart 2017

Er wordt geklaagd over de geluidsoverlast en de lage vlieghoogte van vliegtuigen boven Bodegraven. De klager merkt op dat dit de laatste jaren steeds vaker voorkomt, waardoor het moeilijk is om buiten te zitten. Daarnaast wordt er bezorgdheid geuit over de uitlaatgassen die van de vliegtuigen afkomstig zijn.

Mijn Klacht:

Ik vind het vreselijk dat vliegtuigen zo laag over Bodegraven komen en dan dat enorme geluid dat er wordt geproduceerd en wat te bedenken wat een uitlaatgassen vanuit de lucht naar beneden denderd !!!!!! gebeurd nu wel heel vaak dat wij hier last van hebben, fatsoenlijk buiten zitten is er soms niet bij, weinig tot nooit last hiervan gehad maar de laatste paar jaar gebeurd het steeds meer en steeds vaker en vaker met twee tegelijk denderen ze boven Bodegraven langs.

Gewenste Oplossing:

Dat dit moet stoppen, zoek maar een eens een andere oplossing in plaats van ons er mee op te zadelen, nu zal het antwoord wel komen ja opknappen van banen op Schiphol maar dat is een geklets daar hoeven wij geen overlast van te hebben en zeker niet nu de mooie tijd weer aankomt van buiten zitten, is toch belachelijk dat hier geen rekening mee gehouden wordt!!!! Nee de werkende man met een normaal salaris mag de overlast overal maar van hebben en hier balen wij flink van!!!!!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM