Klacht: laag overvliegend vliegtuig met zeeeer veel lawaai

[email protected] op 17 februari 2017 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 17 februari 2017

Er is een klacht ingediend over een vliegtuig dat rond 22.15 uur over Schiphol vloog, waarbij veel lawaai werd ervaren en de indruk bestond dat het vliegtuig laag vloog. De geluidsoverlast wekte angst bij omwonenden, wat ook op sociale media werd bevestigd door meerdere reacties. Dit is de tweede keer in korte tijd dat een dergelijke situatie zich heeft voorgedaan.

Mijn Klacht:

Gisteravond rond 22.15 ging er een vliegtuig over met zeer veel lawaai en had ook de indruk dat deze zeer laag vloog. Het geluid deed vermoeden alsof deze neerstortte. Veel mensen hebben ook via Facebook hierop gereageerd dat ook zij dit “” eng” vonden. Dit is al de 2e keer in korte tijd.

Gewenste Oplossing:

Over het algemeen geen last. Maar vind wel dat gekeken moet worden welke maatschapij dit veroorzaakt. De hele dag geen vliegtuig gehoord alleen die van rond 22.15

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM