Klacht: Geluidsoverlast door lager dan normaal vliegende toestel

takkeherrie op 12 juni 2018 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 12 juni 2018

Een inwoner van Maarssen ervaart sinds enkele weken aanzienlijk meer geluidsoverlast door laag vliegende toestellen, wat als zeer storend wordt ervaren. Deze frequentie van vliegtuigen die om de paar minuten overvliegen, dwingt de klager om het raam dicht te doen om de televisie te kunnen horen. De klager geeft aan deze situatie nog nooit eerder te hebben meegemaakt in de 14 jaar dat hij daar woont.

Mijn Klacht:

Veel meer laag vliegende toestellen sinds een aantal weken waardoor veel geluidsoverlast in Maarssen en om de paar minuten. Zeer storend! Moet raam dichtdoen om tv te kunnen horen! Niet eerder zo meegemaakt terwijl ik hier toch al 14 jaar woon!

Gewenste Oplossing:

Snap het belang van Schiphol maar ze vliegen ineens lager? Hoger vliegen!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM