Klacht: geluidsoverlast

Ina van Doorn op 17 mei 2017 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 17 mei 2017

Bewoners in de nabijheid van de Buitenveldertbaan ervaren sinds kort geluidsoverlast door het stijgen van vliegtuigen in plaats van het landen. Dit leidt tot constante herrie, waardoor het moeilijk is om in huis te communiceren. Er is onduidelijkheid over wanneer de situatie weer normaal zal zijn.

Mijn Klacht:

Sinds een paar dagen wordt er opgestegen ipv landen op de Buitenveldertbaan. Niet fijn als je daar woont, non stop herrie dus. Wanneer gaat alles weer zoals het ging? Ik kan mezelf niet eens verstaan in huis.

Gewenste Oplossing:

Als het weer is zoals het was, alleen landen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM