Klacht: Scheur aan de neus van superstat

xdouda op 05 mei 2015 over Adidas in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Adidas
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 5 mei 2015

Een klant heeft op 1 april een paar Adidas Superstars aangeschaft en ontdekte onlangs een grote scheur aan de neus van de schoen. De klant is teleurgesteld, vooral gezien de prijs van 90 euro voor het paar.

Mijn Klacht:

Ik heb sinds 1 april me adidas superstar gekocht tot me schrik zie ik vandaag een hele dikke scheur in me schoen. Ik bedoel ik heb er 90 euro voor betaald? 90 euro is niet weinig.. Adidas stelt me teleur!

Gewenste Oplossing:

Geld terug, of nieuwe adidas superstar.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Adidas

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Adidas nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM