Klacht: scheermesjes

jeroen kiers op 21 december 2014 over Gillette in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gillette
Categorie Producten
Status Open
Datum 21 december 2014

Een consument heeft problemen ervaren met de Mach3 scheermesjes van Gillette, die als stomp worden ervaren en uit hun houder vallen. Dit heeft geleid tot verwondingen en het weggooien van meerdere mesjes. De klant verzoekt om een reactie op deze kwestie.

Mijn Klacht:

Beste gillette

Ik heb scheermesjes van u mach3 volgens mij maar de mesjes zijn erg stomp en daarbij vallen de mesjes ook nog een keer uit hun houder ik heb me nu al een paar keer open gehaald en al verschillende mesjes nieuw moeten weggooien

Graag hoor ik een reactie over dit probleem

M.v.g. J Kiers

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik nieuwe mesjes krijg en dat die mesjes niet zo stomp
zijn als deze want nu zie ik er tegenop om me te gaan scheren
ik scheer altijd met gillette maar dit heb ik nog nooit meegemaakt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gillette

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gillette nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM