Klacht: NASA memory foam topdekmatras 140-200 niet geleverd

astrid1968 op 03 mei 2012 over Scandic Bedden in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Scandic Bedden has resolved this complaint
Klacht opgelost op 5 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Toppers worden volgende week met bode opgestuurd

Categorie Bedden
Status Opgelost
Datum 3 mei 2012

Een klant heeft op 12 maart een NASA memoryfoam topdekmatras besteld, met de verwachting dat deze binnen zes weken geleverd zou worden. Tot op heden heeft de klant het matras niet ontvangen en kreeg geen reactie op meerdere pogingen tot contact via telefoon en e-mail. De klant verwacht dat Scandic Bedden zijn verplichtingen nakomt en het matras alsnog levert.

Mijn Klacht:

Ik heb 12 maart j.l een NASA memoryfoam topdekmatras besteld, met de afmetingen 1.40-2.00 mtr.
In de mail die ik ontving stond in dat dit matras binnen 6 weken bezorgd zou worden. Ik heb helaas nog niets ontvangen.
Ik heb meerdere keren geprobeerd te bellen maar daar wordt niet opgenomen maar verwezen naar een mailadres om zo contact op te nemen.
Mail gestuurd, maar ook daar geen reactie op gekregen.
Ik heb direct na het bestellen betaald en verwacht van Scandic bedden dan ook dat zij hun verplichting na zullen komen en mij alsnog mijn matras zullen sturen.

Gewenste Oplossing:

Met een directe levering van mijn bestelde matras

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Scandic Bedden in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Scandic Bedden een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Scandic Bedden

Heeft op 05 mei 2012 om 11:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Toppers worden volgende week met bode opgestuurd

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM