Klacht: Klacht werd NIET opgelost

quinny op 09 juli 2012 over Scandic Bedden in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Scandic Bedden has resolved this complaint
Klacht opgelost op 10 juli 2012
Reactie van het bedrijf:

geannuleeerd

Categorie Bedden
Status Opgelost
Datum 9 juli 2012

Na het plaatsen van een bedbestelling via Groupon ondervond de klager herhaaldelijk problemen met de levering. Ondanks meerdere afspraken werd het bed niet volledig geleverd, waardoor het echtpaar, met een hoogzwangere vrouw, al meer dan een week op de grond moest slapen. De klager eist een terugbetaling als oplossing.

Mijn Klacht:

Heb twee weken onderstaande klacht gemeld en is nog NIET opgelost.

We hebben een bed besteld via groupon en na de eerste afspraakdatum kwamen ze met de smoes dat de vrachtauto panne had en ze niet konden komen. Een tweede dag werd afgesproken en doen belde men dat ze enkel een klein deel konden leveren. De motoren en poef waren er niet bij. Mijn vrouw is hoogzwanger en we slapen al meer dan een week op de grond omdat het vorige bed werd weggedaan. Na twee dagen verlof te hebben genomen en een zere rug moeten we het bed niet meer.
Gewenste oplossing
Er is maar één oplossing: geld terug

Gewenste Oplossing:

GELD TERUG

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Scandic Bedden in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Scandic Bedden een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Scandic Bedden

Heeft op 10 juli 2012 om 10:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

geannuleeerd

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM