Klacht: Voor 22.00 uur besteld de volgende dag in huis,… Behalve in het weekend,…

Kay Wackers op 11 november 2013 over Saturn in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Saturn
Status Open
Datum 11 november 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Zondag via de webshop een tv bestel rond 14.15 uur. Staat op de site: voor 22.00 uur besteld, morgen in huis. Leveringsvoorwaarden gelezen, staat niets in over het weekend. Wel allerlei andere mogelijkheden waardoor ze zich indekken voor een vertraagde levering. Maandag laat een mail gekregen, dat ze de tv dinsdag komen brengen! Zonder uitleg over waarom! Klacht bij hun gemeld en zoek nu een podium om dit groter te maken. Beloftes moet je nakomen en anders weglaten!!!

Gewenste Oplossing:

Duidelijk vermelden bij de bestelling dat ze 1tot 2 dagen levertijd hebben, of ze verzinnen maar iets leuks! Onze tv is stuk, dit was een redelijk goede oplossing, maar nu los ik het zelf wel op en haal mijn tv in een andere winkel, met persoonlijk contact en meteen mee nemen!!! Had ik bij Saturn ook willen doen, maar deze tv was in de winkel duurder dan op in webshop!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Saturn

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Saturn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM