Klacht: slechte service na levering beschadigd product

Flora287 op 31 mei 2013 over Saturn in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Saturn
Status Open
Datum 31 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn wasmaschine kwam beschadigd aan. Ik heb hem niet geaccepteerd. Toch moet eerst het product terug in het magazijn zijn voordat ik een nieuwe geleverd krijg. Er word alleen op dinsdag en vrijdag teruggeleverd aan het magazijn, in de tussentijd kan je dus niets. Bellen kost 10 ct p/m en je staat al gauw 20 minuten in de wacht. De kapotte machine kwam maandag, het is nu vrijdag en hij is nog niet binnen in het magazijn. Wie zegt mij of hij niet zoek is, of wat dan ook? Ik heb hem niet geaccepteerd en toch word het behandeld als een retourzending, ook mijn geld kan ik pas terugkrijgen als de machine terug is in het magazijn. Mijn geld is wel welkom in de portemonnee van Saturn, ookal heb ik geen product in mijn bezit.

Gewenste Oplossing:

Een levering zonder dat dat afhankelijk is van aankomst in het magazijn. Op het moment dat ik de machine weigerde aan te nemen bleef de verantwoording voor levering bij Saturn, ik heb niets teruggestuurd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Saturn

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Saturn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM