Mijn Klacht:
Ik kocht een printer bij Saturn. de printer heeft steeds de melding offline en print dan niet. van alle hande oplossingen bedacht, ( via Wifi< niet via Wifi, via USb en via bekabeld netwerk. ) was het bij de Wifi nog af en toe mogelijk om iets te printen. maar via de USB of via bekabeld netwerk gebeurd er helemaal niets meer.
Op internet is door meerdere klanten ditzelfde probleem aangegeven (offline) dus uiteindelijk heb ik Samsung gemaild en die stuurden mij een reactie dat ik de printer maar terug naar de winkel moest brengen.
Dat uiteindelijk gedaan
Gewenste Oplossing:
Ik krijg niet mijn geld terug omdat ik te lang gewacht heb. Saturn waardeert het niet dat ik als klant zelf heb gezocht naar een oplossing. Sterker nog, ze rekenen mij er op af, want omdat ik zo lang heb gewacht, krijg ik nu niet meer mijn geld terug en wordt in plaats daarvan de printer opgestuurd. Fijn toch dat Saturn met mij meedenkt als bedrijf. Heb ik nog een keer 2 weken geen printer. Klantvriendelijk? nee

