Klacht: Ernstige klacht

jaapje op 25 maart 2013 over Saturn in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Saturn
Status Open
Datum 25 maart 2013

Op 3 maart heeft de klager een vaatwasser besteld via de webshop van Saturn, maar bij de aflevering op 6 maart bleek het om een foutieve bestelling te gaan. De vaatwasser is ongeopend retour gestuurd en de klager is beloofd dat het aankoopbedrag van 348 euro binnen 5 werkdagen zou worden teruggestort. Op 25 maart is de terugbetaling nog steeds niet ontvangen, wat de klager overweegt om juridische stappen te ondernemen voor het vorderen van rente op de restitutie.

Mijn Klacht:

3 maart j.l. heb ik via de webshop van Saturn een vaatwasser besteld. Toen bij de aflevering d.d. 6 maart bleek dat het om een foutieve bestelling ging, is de vaatwasser ongeopend retour gegaan. Diezelfde dag word mij toegezegd het aankoopbedrag (totaal: 348 euro) binnen 5 werkdagen zou worden teruggestort. Nu (25 maart!) heb ik nog steeds geen terugbetaling ontvangen. Ik overweeg nu juridische stappen te ondernemen teneinde een wettelijk vastgestelde rente te gaan vragen op de totale restitutie.

Gewenste Oplossing:

Ik wil vandaag mijn geld terug. Ik zit niet te wachten op een compensatiebon die ik vervolgens weer kan inwisselen bij Saturn. Ik zal nooit meer iets bij Saturn bestellen en zal iedereen informeren dat het verstandiger is om aankopen te doen bij een beter en gerenomeerder bedrijf. Saturn, je moest je schamen!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM