Mijn Klacht:
Per 16 december had ik Veronica magazine + abonnement opgezegd. Hiervan een schriftelijke bevestiging gehad. Echter Eind december gaat Sonoma ten onrechte abonnement 2015 autom. incasseren. Dit heb ik laten terugdraaien. Een week daarna stort Sanoma het geld terug. Op 19 stuurt Sanoma een herinnering dat ik abonnement 2015 zou moeten betalen. Op 22 jan. 14:10 uur gebeld, gesproken met George. Hij vertelde me dat het geen abonnementsgeld was (wat in de herinnering stond) maar de ten onrechte terugstorting. Tot vervelens toe probeerde mij George een abonnement van Veronica aan te smeren. Terwijl ik juist uit ergernis het opgezegd had. Dan zit ik echt niet op doordrammerige aansmeren abonnement te wachten als ik om onterechte herinnering bel. Het ten onrechte teruggestorte bedrag had ik per omgaande overgemaakt. Op 9 februari stuurt Veronica weer een herinnering met dreigende toon. Ik heb op 12 februari om 17:06 uur gebeld en gesproken met “Shriuars” Er werd mij beloofd dat het nu echt uit het systeem gehaald zou worden en dat er niets open stond. Op 9 maart ALWEER een onterechte herinnering gestuurd door Veronica, met verhoging van 15 Euro en dreiging dat er 40 Euro nog eens bij zou komen. 12 maart gebeld om 15:00 uur gesproken met Marina. Echter ik ben het zat, spuugzat. Ik HAAT Veronica nu. Terwijl ik al lid was sinds Radio Veronica nog vanaf de Norderney op zee uitzond (192 en 538 Middengolf) Ik ervaar dit als poging tot afpersing en ik voel me diep beledigd na zoveel decennia trouw lidmaatschap.
Gewenste Oplossing:
1. Veronica Sanoma dient mij schriftelijk te bevestigen dat ik geen enkel bedrag verschuldigd ben, zij moeten in dit schrijven hun oprechte excuses aanbieden en toegeven dat zij een fout hebben gemaakt en aangeven dat er geen incassobureau tegen mij wordt ingezet en al helemaal niet een kredietregistratie bij het BKR.
2. nooit meer daarna een herinnering, nooit meer benaderd worden voor een abonnement van Sanoma van welk product of tijdschrift dan ook.

