Klacht: Opzegging blad Tina

Ten Elshof op 16 januari 2020 over Sanoma in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Sanoma
Categorie Media
Status Open
Datum 16 januari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Gebeld om een aanbieding van 10 weken Tina op te zeggen.werd gezegd dat dit niet kon omdat ik een week te laat was,met t afsluiten is echter gezegd dat na 6 weken opgezegd moest worden.Nu moet t nog met een maand verlengd worden wat zeker niet de bedoeling is.Daarbij zeer onvriendelijk aan de telefoon en was niet van plan om discussie aan te gaan en hoefde ook niet anders te proberen want ging toch niet lukken

Gewenste Oplossing:

Opzegging na 10 Tina’s

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sanoma

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sanoma nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ten Elshof
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM