Klacht: Geen geld terug bij herroepen abonnement

Karin62 op 15 december 2020 over Sanoma in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Sanoma
Categorie Media
Status Open
Datum 15 december 2020

Een klant heeft op 22 november zijn abonnement op VT Wonen herroepen en het welkomstgeschenk retour gestuurd, met de verwachting dat het abonnementsgeld binnen 14 dagen zou worden teruggestort. Op 15 december had de klant nog geen terugbetaling ontvangen en had hij zes berichten gestuurd via de website, maar ontving geen enkele reactie.

Mijn Klacht:

Op 22/11 heb ik het abonnement op VT wonen herroepen. Ik heb het welkomstgeschenk retour gestuurd en daarna zou het voldane abonnementsgeld worden teruggestort. Volgens de website binnen 14 dagen. Het is nu 15/12 en ik heb al zes berichten gestuurd via de website. Geen enkele reactie!

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld teruggestort heb gekregen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sanoma

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sanoma nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Karin62
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM